Destek

Secho, 2009 senesinde dünyanın en büyük çim biçme makinesi üreticisi olan Alman MTD markasının Türkiye distribütörlüğünü alarak sektörde önemli bir atılım gerçekleştirdi. Türkiye genelinde 300’ün üzerinde bayi ağına sahip olan Secho, bahçe makineleri grubunda dünya lideri konumunda olan Alman MTD markası ile sektörün ihtiyacı olan kalite ve performansı Türkiye’deki kullanıcılara sunmaktan gurur duymaktadır.

Kullanıcılar için en önemli etkenlerden bir tanesinin servis ve satış sonrası hizmetlerinin olduğunun bilincindeyiz. Secho olarak biz, sektördeki engin tecrübemizi, köklü servis ağımızı ve etkin online ürün garanti takip sistemi sayesinde en kaliteli servis hizmetini en kısa zamanda kullanıcılara ulaştırma konusunda iddalıyız.

Uygun Fiyat Garantisi

İhtiyaçlar doğrultusunda son kullanıcı desteğimiz ile birlikte yüksek kalitedeki ürünü uygun fiyata tedarik edebilmektedir.

Servis Ağı

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmekte olan Secho, bayileri ile eş zamanlı olarak müşterilerin sorunlarına doğru ve hızlı çözüm yolları sunmayı ilke edinmiştir.

Yedek Parça

Secho, sektörde edindiği tecrübe ve bilgisini uygun fiyat ile buluşturmuş ve kısa sürede yedek parça çeşitliliğini arttırarak stoğunda 200 binin üstünde yedek parça barındırmaktadır.

Online Sipariş

Bayilerine online yedek parça sipariş ekranı üzerinden talep oluşturma imkanı sunan Secho, bu sayede olası müşteri problemlerini minimize ederek en hızlı sürede yedek parça sevkıyatı yapabilmektedir.